Menu
Næste 14 dages DBU udekampe
Februar 2018
24.
lørdag
09.48
Dalum IF (1)
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Assens FC
Bogense Hallerne (Hal 1)
24.
lørdag
10.00
Glamsbjerg IF
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Assens FC (1)
Allested-Vejle Fritidscenter
24.
lørdag
10.12
Tommerup BK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Bogense Hallerne (Hal 1)
Assens FC
Bogense Hallerne (Hal 1)
24.
lørdag
10.24
Nr. Aaby IK
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Assens FC (1)
Allested-Vejle Fritidscenter
24.
lørdag
10.36
Brylle BK
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Assens FC (2)
Allested-Vejle Fritidscenter
24.
lørdag
10.45
BBB
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 3
Korinth Hallen (inde)
Assens FC (1)
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
11.36
Dalum IF (2)
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Assens FC (1)
Allested-Vejle Fritidscenter
24.
lørdag
11.42
Tommerup BK
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Assens FC (2)
Allested-Vejle Fritidscenter
24.
lørdag
12.00
Assens FC (2)
Herrer
U10
Inde - U10 drenge C 2008 - 2. halvdel • Pulje 3
Allested-Vejle Fritidscenter
Assens FC (1)
Allested-Vejle Fritidscenter
24.
lørdag
12.09
Morud IF
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 3
Korinth Hallen (inde)
Assens FC (1)
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
12.23
Ebberup IF
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 3
Korinth Hallen (inde)
Assens FC (1)
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
13.26
Glamsbjerg IF
Herrer
U12
Inde - U12 drenge C 2006- 2. halvdel • Pulje 4
Korinth Hallen (inde)
Assens FC (2)
Korinth Hallen (inde)
24.
lørdag
16.35
Tommerup BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 4
Haarby Hallerne Hal 1
Assens FC
Haarby Hallerne Hal 1
24.
lørdag
17.10
Hårby BK
Herrer
U12
Inde - U12 drenge B 2006 - 2. halvdel • Pulje 4
Haarby Hallerne Hal 1
Assens FC
Haarby Hallerne Hal 1
25.
søndag
09.48
Tarup/Paarup IF (1)
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige A/B 2008/2009 - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
Assens FC
Vindinge-Hallen
25.
søndag
10.18
Marienlyst
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige A/B 2008/2009 - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
Assens FC
Vindinge-Hallen
25.
søndag
11.36
Tarup/Paarup IF (2)
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige A/B 2008/2009 - 2. halvdel • Pulje 1
Vindinge-Hallen
Assens FC
Vindinge-Hallen
Marts 2018
3.
lørdag
09.00
Fjordager IF
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige A/B 2008/2009 - 2. halvdel • Pulje 1
Kværndrup Hallen
Assens FC
Kværndrup Hallen
3.
lørdag
09.12
SSV Højfyn
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C 2009 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Assens FC
Bogense Hallerne (Hal 1)
3.
lørdag
09.24
Dalum IF (2)
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige A/B 2008/2009 - 2. halvdel • Pulje 1
Kværndrup Hallen
Assens FC
Kværndrup Hallen
3.
lørdag
10.12
Tommerup BK
Herrer
U9
Inde - U9 drenge C 2009 - 2. halvdel • Pulje 2
Bogense Hallerne (Hal 1)
Assens FC
Bogense Hallerne (Hal 1)
3.
lørdag
10.48
Dalum IF (1)
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige A/B 2008/2009 - 2. halvdel • Pulje 1
Kværndrup Hallen
Assens FC
Kværndrup Hallen
3.
lørdag
11.12
Vindinge BK
Kvinder
U10
Inde - U9/U10 pige A/B 2008/2009 - 2. halvdel • Pulje 1
Kværndrup Hallen
Assens FC
Kværndrup Hallen
4.
søndag
10.00
Nr. Aaby IK
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Hårslev-Hallen
Assens FC
Hårslev-Hallen
4.
søndag
10.24
Ebberup IF
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Hårslev-Hallen
Assens FC
Hårslev-Hallen
4.
søndag
11.36
Tarup/Paarup IF (1)
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Hårslev-Hallen
Assens FC
Hårslev-Hallen
4.
søndag
12.00
SSV Højfyn
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C 2010 - 2. halvdel • Pulje 3
Hårslev-Hallen
Assens FC
Hårslev-Hallen